Meie lugu

Lehe Pruulikoda on Tarmo ja Gristeli poolt loodud väike Eesti pruulikoda, mis sündinud soovist jagada kirge ja rõõmu, mida õlle pruulimine ja joomine meile andnud on. Nelja-aastase kodus pruulimise käigus tekkis üha enam sõpru ja meie õllede fänne, kes uurisid, millal oleks võimalik seda õlut ka poest või pubist osta. Nii saigi tehtud otsus muuta õllepruulimine hobist ettevõtluseks.

Tarmo teeb seda asja sellepärast, et pruulimiskuradile antud näpp on tänaseks kuni õlani juba ära võetud ja mõte pruulimisest ning linnaste, humala ja pärmiga mässamisest paneb silma särama. Gristeli jaoks on põnev oma juhikogemust omaenda ettevõtte heaks ära kasutada ja loomulikult see vana roostetamatu arm tootmise vastu.

Pruulikoja jaoks on renditud ruumid Keilas, aadressil Paldiski mnt. 21. Tegemist on tootmisruumidega ning pubi ega maitsmisnurka sinna ei tule. Pruulimiseks vajalikud seadmed, sh 1000-liitrise pruulimiskatla valmistas Slovakkia firma Techimpex s.r.o. Õlut teeme traditsioonilisel viisil käsitööna kasutades vaid linnaseid, humalat, vett ja pärmi. Me ei pane oma õlle sisse säilitusaineid ega maitseparandajaid. Meie õlut ei pastöriseerita ega steriliseerita.

Meil on vabadus pruulida õlut, mis meile endale väga meeldib ja mis on hea õlle austajale huvitav mekkida. Meil puuduvad kohustused investorite ees, mis sunniksid tegema kompromisse kvaliteedi või tootevaliku osas. Õlu sünnib meie pruulikojas ainult armastusest, mitte soovist võita turuosa või kasvatada käivet. Mõõdupuuks on klientide naeratused ja hea tuju. Usume, et iga joodud õllesõõm peab olema elamus.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist!

Lehe pruulikoda

Olen vähemalt -aastane

EI   JAH

TÄNAME, ET TUNDSITE HUVI LEHE PRUULIKOJA VASTU.

Alla -aastastele külastajatele on Lehe Pruulikoja kodulehele ligipääs piiratud.